Ürün Detay

DELA LANDER 5 Programlı Multifrekans DEDEKTÖR

5,0 (0 Yorum)

Marka Dela Dedektör
Ürün Kodu : DELALANDER
2.950,00 TL
2.500,00 TL %15indirimli Listeme Ekle  Karşılaştır


 

DELA LANDER “5 Programlı Multifrekans DEDEKTÖR”

Bir çok kullanıcı tarafından beğeni ile kullanılmaktadır. Amatör ve Profesyonellerin her zaman kullandıkları Doğru bir cihazdır.

Geliştirilen arama ve tespit sistemi ile değerli, değersiz çeşitli metal ve defineyi kolayca tespit edebileceksiniz.

“Tek Para ve Hobi” dedektörü arazi durumuna göre yüzey ve orta derinliklere çok iyi sonuçlar vermekle birlikte, etrafa saçılmış madeni para, çeşitli metal objeleri (altın, gümüş, bakır) tespit etmede hızlı ve kararlıdırlar. Topraktaki mineral yapıya uyum sağlaması için yüksek teknolojiler kullanılmış ve su geçirmez başlıklar (bobinler) ile de deniz, ırmak kenarı ve sahillerde kullanılabilir hale getirilmiştir. Bir çok kullanıcı tarafından beğeni ile kullanılmaktadır.

Dela lander 2

YENİ TEKNOLOJİ : DELA LANDER’ın VLF prensibiyle çalışan diğer dedektörlerden ayıran çok önemli bazı özellikleri var. Pratik, hızlı, parazit üretmeden çalışmasının yanı sıra çoklu frekans destekli alt yapısı bulunmaktadır.

OTOMATİK TOPRAK AYARI : DELA LANDER ile toprak ayarını ilk açılışta kolayca yaparsınız. Dengeleme işlemine kendisi otomatik olarak devam eder. İstediğiniz anda bu işlemi tekrarlatmak son derece kolay bir işlemdir.

O ALTIN BULMAK İÇİN VAR : DELA LANDER metalleri değerlerine göre ayırmakta o kadar yetenekli ki değerli metalleri kaçırmanız mümkün değil.Üstün filtreleme yeteneği sayesinde doğada serbest halde bulunan işlenmemiş altınlar veya işlenmiş para şeklideki altınlar ve de diğer değerli metaller onun gözünden kaçmaz.

 

Özellikleri:

İşinizi kolaylaştıran Teknolojiye sahip DELA LANDER ile neler yapabilirsiniz;

Multi Frekans (Çoklu Frekans) özelliğine sahiptir, 1 Khz ile 30 Khz arası Tüm başlıklarda Profesyönel çözüm sunması için tasarlanmış, Nadir bir cihazdır.

Başlık(Bobin) Kalibrasyonu Otomatik yapma yeteneğine sahiptir.

Toprak ayarını Otomatik yapar. Kullanım süresince aynı zeminde bir defa yapmanız yeterlidir. Her türlü toprağa hızlı ve  mükemmel adaptasyon sağlayan geliştirilmiş otomatik toprak ayar sistemiyle yanılma ihtimaliniz ortadan kalkacak.

Tek para dedektörü olarak, Derinlikte en iyi çözümü sunar.

Son derece hafif bir yapıya sahiptir. Sizi yormaz. Okunaklı LCD ekranı her tepkiyi size anında bildirir. Oldukça sade bir menü yapısı vardır. PİN POİNT özelliği ile Definenin yerini kolayca işaretleyebilirsiniz.

Derinliği artırma ve azaltma ayarı kullanıcı tarafından kolayca yapılarak Hedefi bulur.

Dela lander 3

1 dedektör içerisinde 5 Dedektör özelliğine sahiptir;
5 ayrı programlama yaparak sizi doğru sonuca ulaşırır.
1. Programda Zemin seslerini yok ederek malzemeyi bulmanızı kolaylaştır. Ayrıştırır.
2. ve 3. Zemin sesini kullanarak malzemeye büyüklük, Küçüklük gibi ölçme yaptırabilirsiniz.
4. Programda ise Kımetli için yada Kıymetsiz için ötmesini sağlayabilirsiniz. Böylece aramalarınızı kolaylaştırabilir, Bulduğunuz malzemelerin cinsini, Kıymetli olup olmadığını ne kadar mesafede olduğunu tespit edebilirisiniz.
5. Program ise PİN POİNT Özelliğidir. Tespit ettiğiniz yeri tam olarak yerini belirlemek isterseniz, Kazmandan önce bu özelliğe çok ihtiyacınız olacak. Pin Point ile yaklaştıkça yükselen ses seviyesi ile kazacağınız yeri tam tespit edebilirsiniz.

Metal ayrımları ile son derece faydalı iş yapar. Altın, Gümüş, Bakır, Alüminyum, Demir, …  gibi metalleri ayırır. Çivi, teneke, at nalı, çelik, sigara jelatini gibi istenmeyen veya yarı değerli  metalleri algılatmayarak zaman kaybınızı ortadan kaldıracak.

Hassas ayrım teknolojisine sahiptir. Hızlı işlemciyle Hassas ayrım yapar ve size hızlıca bildirir.

Her metale ayrı ses tonu ile sizi uyarır, isterseniz ses frekansını kolayca ayarlayarak Her metale farklı ses tonları verebilirsiniz. Sizin için hangi metal önemli ise, onu bulmak ve sesini duymak için güzel bir özelliğe sahiptir.

Arazide hızlı tarama yapmak için ideail cihazdır, Arazide gezerken çok yavaş hareket etmenize gerek kalmadan, Hızlı tarama teknolojisine sahip bir dedektördür. Hem hızlı tarar, hemde size hızlıca cevap verir.

Hafif başlığa sahiptir. Yaklaşık 500 gr gibi hafif ve teknolojik başlığı ile sizi yormaz. 14 Khz Başlık ile Her alanda kullanabilirsiniz. İsterseniz 7 Khz ve 20 Khz seçeneklerine sahip başlıklarıda temin ederek Multi Frekans özelliği ile yeni cihaz almanıza gerek kalmadan kullanabilirsiniz.

Boşluklarda gereksiz yere uyararak sizi yanıltmaz. Boşlukları bulmaz.

Yeni Kullanıclar, Dedektör konusunda uzman olayanlar, Profesyönel Defineciler için Kolay kullanıma sahiptir.

Tasarlanırken Kullanıcı Deneyimleri, Teknolojik gelişmeler ve İhtiyaçlara göre geliştirilerek tasarlanmıştır. Son Teknolojiye sahiptir.

Yakınlık veya Uzaklık Mesafesini gösterir. Metalin Büyük yada Küçük olduğunu bildirir.

Dizaynı, Yormayan kullanıma sahiptir. Kolay taşınır. 1,5 Kg ağırlığına sahiptir.

Tek para gibi eşyalarda Güçlü şekilde Kiremit,tuğla aralarına yada kaya altlarına Geçerek hedefi tespit eder.

Arkadan aydınlatmalı LCD ekran ile gece ve gündüz kullanabilirsiniz. Karanlıkta Işık şiddetini azdan çoka ayarlayabilirsiniz.

 

Belediyeler; Boru, Vana, Elektrik kanalları bulmada alanında iyi çözümler sunar.

Mayın bulma konusunda da kullanılabilir. Metalden mamül mayınların tespitinde kullanılabilir.

İnşaatçılar, Üzeri asfalt, beton yada toprakla kapatılmış metal rögar kapaklarını, metal gaz yada su borularını diğer mineral oluşumlardan etkilenmeden rahatlıkla tespit edebilir, zaman ve işgücü kaybınızın önüne geçer.

 

Teknik Özellikler:

4 adet Alkalin Kalem pil ile çalışmakta. 3 Saat kesintisiz çalışır. Akü ağırlığına son veren bu özellik ile “Arazide Şarjım bitti, Nerde şarj edeceğim” demeye son. Sadece yanınıza Pil almanız yeterli.

Dedektör başlığı su geçirmezdir. Böylece nemli, yağmur yağmış zeminler ile Deniz ve Sahil bölgelerinde dahi cihazınızı kullanabilirsiniz.

14 Khz Başlık ile Her alanda kullanabilirsiniz. Ölçüleri: 9,5″x12,5″

Hafif başlığa sahiptir. Yaklaşık 500 gr gibi hafif ve teknolojik başlık ile sizi yormaz.

Tasarlanırken Kullanıcı Deneyimleri, Teknolojik gelişmeler ve İhtiyaçlara göre geliştirilerek tasarlanmıştır. Son Teknolojiye sahiptir.

1,5 Kg ağırlığına sahiptir. Kolay taşınır. Dizaynı Yormayan kullanıma sahiptir.

Dela lander

Derinlik:

Arama derinliğini belirleyen bir çok değişken mevcuttur.
Bunlar; Metalin hacmi, cinsi, şekli ve duruş biçimi, oksitlenme oranı.
Metal ile arama başlığı arasına denk gelen kaya gibi sert oluşumlar.
Toprağın mineral yoğunluğu, su-nem oranı, ısısı.
Çevre kaynaklı manyetik parazitler.
Bu değişkenlerin etkisiyle metallerin tespit derinliğiyle ilgili kesin veriye sahip olmak mümkün olmamaktadır.
Metalin hacmi, yüzey büyüklüğü ve yüzeye yakınlığı algılanma mesafesini artıran en önemli unsurlardır.

DELA LANDER kendi alanında en iyi dedektörler arasındadır. Size en iyi çözümü sunmak için geliştirilmiş son teknolojiye sahiptir.

Paket içeriği:

1 Adet DELA LANDER Teknolojik LCD Ekranlı Sistem Modül Kutusu

1 Adet Hafif ve Dayanıklı Taşıma ve Montaj Çubukları

1 Adet Süngerli Dirseklik

1 Adet 14 Khz Genel Arama Başlığı (Su Geçirmez)

1 Adet Başlık ve Lcd Panel Bağlantı Kablosu

Plastik Montaj Vida ve somunları

1 Adet Gürültü engelleyici Özel Kulaklık

1 Adet Özel tasarım, Elde ve Sırtta taşıma Çantası

4 Adet Alkalin Pil

Türkçe Kullanım Kılavuzu

Garanti Belgesi

 

VLF Nedir? : Düşük Frekans Osilatörlü Dedektör (VLF) En çok kullanılan dedektör tipidir. İki bobin vardır. Alıcı ve verici bobinleridir.