Ürün Detay

Delta Pulse 3S 3D Dedektör

5,0 (0 Yorum)

Marka Delta Pulse
Ürün Kodu : DeltaPulse3S3D
5.310,00 TL
4.500,00 TL %15indirimli Listeme Ekle  Karşılaştır


Delta Pulse 3S 3D

3dfulll

Derin aramalarda stablite problemlerinden sıkıldıysanız, pulse dedektörde metal ayrımı sorunları yaşıyorsanız, kullanımı zor dedektörler yüzünden arazide çalışamaz hale geldiyseniz, dedektörünüzde aynı zamanda boşluk da bulmak istiyorsanız, aynı zamanda dedektörünüzle 3 boyutlu görüntüleme de yapmak istiyorsanız doğru dedektöre bakıyorsunuz. Tüm bunların bir arada bulunduğu bir ürüne sahip olabilmek için bizimle irtibata geçin. Pulse dedektör ile 3 boyutlu yer altı görüntülemenin keyfini sürün.

Teknik Özellikler

1 – Çok kolay kullanım:

      Delta Pulse 3S3D patentli tek tuşla toprak ayarı özelliği ile ilk defa dedektör kullananların bile çok rahat kullanabileceği bir yapıya sahiptir. Dedektörün kullanımı için bobin arama pozisyonunda tutularak Tune butonuna basılarak açılması ve açıldığında toprak ayarı için tekrar tune butonuna basılması yeterlidir. Bu işlem ile tüm toprak ayarları otomatik olarak yapılır ve dedektör kullanıma hazır hale gelir.Kullanım için sadece bu ayarlar yeterlidir. Menüden başka bir ayar yapmanıza gere yoktur. Kullanıma hazır hale gelen dedektörde derinlik arttırmak için “–” butonu ile eşik düşürülmeli ya da stabilite arttırmak için “+” butonu ile eşik arttırılmalıdır.

2 – Yüksek Stabilite:

      Delta Pulse 3S3D yüksek teknolojisi ve yazılımsal filtreleri ile arazide size yüksek stablite sunamaktadır. Bu sayede Delta Pulse 3s arazide aramalar sırasında size kolaylık ve rahatlık sağlar.

3 – Yüksek Derinlik:

      Delta Pulse 3S3D Pulse Induction teknolojisiyle çok yüksek derinlikden metal algılama yeteneğine sahiptir. Çeşitli boy başlıkları ile büyük ve küçük hedefler için ayrı ayrı yüksek derinlikler elde edilebilmektedir.

4 – Yüksek Metal Ayrımı:

      Delta Pulse 3S3D teknolojisi ile size monocoil Pulse Induction metal dedektörlerde az rastlanan seviyede metal ayrım özelliği sunmaktadır. Çalışma modlarında bulunan sesli ayrım modu ile pulse dedektörler için panteli değersiz metallere sinyal vermeme özelliğine sahiptir.

5 – Boşluk Bulma:

      Delta Pulse 3S3D patentli boşluk bulma özelliği ile ekranında 2 boyutlu olarak boşluk tesbiti imkanı sunmaktadır.

 6 – 3 Boyutlu Yer Altı Görüntüleme:

          Delta Pulse 3S3D size online ve offline olarak iki şekilde 3 boyutlu yer altı görüntülem imkanı sunmaktadır. Bununla beraber hem online çekimde hemde offline çekimde otomatik ve manuel örnekleme seçeneklerini aynı anda kullanabilme imkanı ile 3 boyutlu yer altı görüntüleme imkanı sunmaktadır. Bu sayede pulse dedektörünüzle aynı zamanda görüntüleme de yapalirisiniz. Online olarak yapılan çekimlerde görüntü direk olarak bilgisayar ekranında oluşmaktadır. Offline olarak yapılan çekimlerde ise çekim dedektör hafızasına kaydedilmekte ve istenildiğinde bilgisayardan görüntülenmektedir.

 

Örnek Video:

 

 

 

 Örnek 3 Boyutlu Görüntü:

 

qe79

0f77

3stopludp3stamkitzoom

 

 

 

 

 

 

iekibi.com/sales/wp-content/uploads/2014/09/3stoplu1.jpg" style="color: rgb(35, 99, 144); text-decoration: none;" title="">